Novinky

Prihlasovanie na Podnikateľku Slovenska 2018 je už spustené

Poznáte vo svojom okolí šikovnú podnikateľku, ktorá si zaslúži ocenenie? Stretli ste sa s dámou, ktorej podnikanie vám imponuje? Alebo sama patríte medzi podnikateľky a trúfate si uspieť v prestížnej súťaži, ktorá má za sebou už 18 ročníkov ? V takom prípade neváhajte a prihláste sa do 19. ročníka.

V takom prípade neváhajte a prihláste sa do 19. ročníka. Prihlasovanie na webovej stránke www.podnikatelkaslovenska.sk je už spustené. Prihlásiť sa či nominovať svoju favoritku môžete až do 15. januára 2019.

Podnikateľky budú súťažiť v štyroch pôvodných kategóriách – Začínajúca podnikateľka, Výnimočná Podnikateľka, Inovatívna Podnikateľka a Úspešná živnostníčka. Absolútnou novinkou  je nová kategória Ženský Tech Startup

Po uzavretí nominácie vyberie odborná porota tri finalistky pre každú kategóriu. O víťazkách potom prostredníctvom hlasovania na webovej stránke súťaže znovu rozhodne verejnosť. Tá najlepšia sa stane Podnikateľkou Slovenska 2018. Udelené budú aj špeciálne ceny. 

Vyhlásenie výsledkov sa dozvieme na Slávnostnom galavečere súťaže 19.februára 2019 v Stĺpovej sieni historickej budovy Reduty v Bratislave. 

Partnerom súťaže je aj Združenie podnikateľov Slovenska, jeden zo zakladateľov Slovak Business Agency.

Prehľad súťažných kategórii:

Začínajúca podnikateľka - určená biznismenkám, ktoré podnikajú menej ako tri roky;

Výnimočná podnikateľka - hodnotí sa riadený výnimočný rast činnosti spoločnosti za posledné tri roky bez ohľadu na kategóriu, v ktorej sa spoločnosť či firma nachádza;

Úspešná živnostníčka - súťažia podnikateľky, ktoré prevádzkujú sústavnú činnosť samostatne, vo vlastnom mene, na vlastnú zodpovednosť;     

Inovatívna podnikateľka - hodnotí inovatívny prístup za posledné tri roky bez ohľadu na kategóriu, v ktorej sa spoločnosť či firma nachádza. V rámci kategórie hľadá SBA príklady toho, ako slovenské podnikateľky pomocou moderných technológií dokázali zlepšiť svoje podnikanie;

Ženský Tech Startup - ocenenie bude patriť podnikateľke, ktorej ponúkaný produkt alebo služba má základ v technológiách, má globálny potenciál a podniká mene ako päť rokov.    

„Dnes už mnohé ženy kráčajú vlastnou cestou a snažia si vybudovať pocit nezávislosti. Práve pre nich je určená táto súťaž. Súťaž, ktorá sa snaží zároveň inšpirovať ostatné, aby ich príklad nasledovali", vraví riaditeľka súťaže Lucia Veselská. „Osemnásty ročník posunul súťaž o značný kus vyššie. Verím, že úspechom sa skončí aj ten devätnásty a naše, aj očakávania podnikateliek, prekoná a opäť posunie na kvalitatívne vyšší level", pokračuje Veselská. Páčil sa Vám článok?
ZPS na sociálnych sieťach