Novinky

img
img11.03. 2009  Selektívne zníženie DPH len pre vybrané služby by poškodilo slovenskú ekonomiku

Bratislava, 11. marca (TASR) - V reakcii na vyhlásenia predsedu vlády Roberta Fica o tom, že je pripravený zaviesť znížené sadzby DPH pre vybrané služby, prezident ZPS Ján Oravec pre TA SR dnes povedal, že tento krok by poškodil slovenskú ekonomiku. viac »

img
img10.03. 2009  V Bratislave sa uskutočnilo 3. zasadnutie Generálnej rady ZPS.

Dňa 10. 03. 2009, t.j. v utorok, sa v Bratislave uskutočnilo 3. zasadnutie Generálnej rady Združenia podnikateľov Slovenska. viac »

img
img05.03. 2009  V Bratislave sa uskutoční 3. zasadnutie Generálnej rady ZPS.

Dňa 10. 03. 2009, t.j. v utorok, sa v Bratislave uskutoční 3. zasadnutie Generálnej rady Združenia podnikateľov Slovenska. viac »

img
img03.03. 2009  Do pekla so šrotovným (článok, SME).

Šrotovné je v týchto dňoch na víťaznom ťažení po Európe. Ak zadáte na internete toto slovo, ktoré je len nedávno vynájdeným novotvarom, vyhľadávač nájde už stovky článkov, ktoré toto slovo obsahujú. viac »

img
img02.03. 2009  Prezident ZPS Ján Oravec sa zúčastnil diskusnej relácie Slovenského rozhlasu Z prvej ruky.

Prezident ZPS Ján Oravec sa zúčastnil diskusnej relácie Slovenského rozhlasu Z prvej ruky. So štátnym tajomníkom ministerstva financií Františkom Palkom diskutoval na tému výsledkov neformálneho summitu lídrov Európskej únie. viac »

img
img25.- 26. 02. 2009  V Bruseli sa uskutočnilo plenárne zasadnutie Európskeho hospodárskeho a sociálneho výboru.

V Bruseli sa uskutočnilo plenárne zasadnutie Európskeho hospodárskeho a sociálneho výboru. V rámci rokovania EHSV vystúpil aj Jacques Barrot, viceprezident Európskej komisie, ktorý je zodpovedný za otázky spravodlivosti, slobody a bezpečnosti. viac »

img
img23.- 24. 02. 2009  V Bratislave sa uskutočnilo stretnutie s Antoniom Peňalosom a Anne Knowles.

V Bratislave sa uskutočnilo stretnutie s Antoniom Peňalosom, generálnym sekretárom Medzinárodnej organizácie zamestnávateľov v Ženeve a s Anne Knowles, predstaviteľkou regionálneho pracoviska Medzinárodnej organizácie práce v Budapešti. viac »

img
img
img16.02. 2009  Koniec krízy (stĺpček Ako to vidím ja, SME)

Zatiaľ čo v médiách dnes dominuje až masochistické opisovanie sprievodných znakov prehlbujúcej sa krízy, pomaly sa začínajú objavovať aj odhady jej očakávaného konca. Človek z nich však príliš nezmúdrie. viac »

img
img13.02. 2009  Bola by to samovražda (článok, HN)

Európou začína v posledných dňoch a týždňoch obchádzať strašidlo ekonomického nacionalizmu a protekcionizmu. Má podobu demonštrácií, napr. zamestnancov vo Veľkej Británii proti zamestnávaniu cudzincov. viac »

Kolektívni členovia
SKSB
Asociacia Lizingovich Spoločností
ITAS
ZPVVO
Slovenská franchisingová asociácia
 Slovensko – vietnamská obchodná komora
SACKA
SLOVCA
sauno
JCSK
Partneri