Novinky

img
img17.03. 2009  V Bruseli sa uskutočnila konferencia ku kríze

Podujatie bolo organizované pred jarným zasadnutím Európskej rady. viac »

img
img16.03. 2009  Smer džungľa (stĺpček Ako to vidím ja, SME)

Predseda vlády Robert Fico vyhlásil, že je pripravený zaviesť znížené sadzby DPH pre vybrané služby. Ak by to vláda naozaj urobila, bol by to výrazný krok späť, ktorý by poškodil ekonomiku. viac »

img
img11.03. 2009  Selektívne zníženie DPH len pre vybrané služby by poškodilo slovenskú ekonomiku

Bratislava, 11. marca (TASR) - V reakcii na vyhlásenia predsedu vlády Roberta Fica o tom, že je pripravený zaviesť znížené sadzby DPH pre vybrané služby, prezident ZPS Ján Oravec pre TA SR dnes povedal, že tento krok by poškodil slovenskú ekonomiku. viac »

img
img10.03. 2009  V Bratislave sa uskutočnilo 3. zasadnutie Generálnej rady ZPS.

Dňa 10. 03. 2009, t.j. v utorok, sa v Bratislave uskutočnilo 3. zasadnutie Generálnej rady Združenia podnikateľov Slovenska. viac »

img
img05.03. 2009  V Bratislave sa uskutoční 3. zasadnutie Generálnej rady ZPS.

Dňa 10. 03. 2009, t.j. v utorok, sa v Bratislave uskutoční 3. zasadnutie Generálnej rady Združenia podnikateľov Slovenska. viac »

img
img03.03. 2009  Do pekla so šrotovným (článok, SME).

Šrotovné je v týchto dňoch na víťaznom ťažení po Európe. Ak zadáte na internete toto slovo, ktoré je len nedávno vynájdeným novotvarom, vyhľadávač nájde už stovky článkov, ktoré toto slovo obsahujú. viac »

img
img02.03. 2009  Prezident ZPS Ján Oravec sa zúčastnil diskusnej relácie Slovenského rozhlasu Z prvej ruky.

Prezident ZPS Ján Oravec sa zúčastnil diskusnej relácie Slovenského rozhlasu Z prvej ruky. So štátnym tajomníkom ministerstva financií Františkom Palkom diskutoval na tému výsledkov neformálneho summitu lídrov Európskej únie. viac »

img
img25.- 26. 02. 2009  V Bruseli sa uskutočnilo plenárne zasadnutie Európskeho hospodárskeho a sociálneho výboru.

V Bruseli sa uskutočnilo plenárne zasadnutie Európskeho hospodárskeho a sociálneho výboru. V rámci rokovania EHSV vystúpil aj Jacques Barrot, viceprezident Európskej komisie, ktorý je zodpovedný za otázky spravodlivosti, slobody a bezpečnosti. viac »

img
img23.- 24. 02. 2009  V Bratislave sa uskutočnilo stretnutie s Antoniom Peňalosom a Anne Knowles.

V Bratislave sa uskutočnilo stretnutie s Antoniom Peňalosom, generálnym sekretárom Medzinárodnej organizácie zamestnávateľov v Ženeve a s Anne Knowles, predstaviteľkou regionálneho pracoviska Medzinárodnej organizácie práce v Budapešti. viac »

img
Kolektívni členovia
SKSB
Asociacia Lizingovich Spoločností
ITAS
ZPVVO
Slovenská franchisingová asociácia
 Slovensko – vietnamská obchodná komora
SACKA
SLOVCA
sauno
JCSK
Partneri